Yengeye Doğum Günü Sözleri

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım yengem.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım yengem!

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama param yok. Bu yüzden sadece doğum gününü kutluyorum. İyi ki varsın yengem.

Hep yeni yaşın diye kandırıyorlar bak insanı ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok ama yine de doğum günün kutlu olsun.

Bu mesajı ne için yazmaya başladığımı unuttum bugün ağaçların çiçek açma günü müydü? Yok, yok bugün dünyalar güzeli yengemin doğum günüydü. Doğum günün kutlu olsun yengem.

Güzel insanın görünüşe göre olmaz, güzellik insanın içindedir. Tıpkı yengemin kalbi kadar, kendi kadar güzelliği gibi. Mutlu yıllar yenge.

Dileğim yeni yaşında eski yaşından çok daha fazla mutlu olursun. Başarı merdivenlerini bir bir çıkarsın. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sağlık içinde, huzur içinde, mutluluk içinde bir hayatın olsun. Mevla’m sizi her zaman mutlu eylesin. İyi ki doğdun yenge.

Dünyanın en iyi kalpli meleği doğum günün kutlu olsun. Kalbinin güzelliği hayatına yansısın, yüzün hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da sevincinden olsun.

Aramızda olsa da mesafeler, gönüllere set çekemez dağlar, yengemin bugün doğum günü gidemesem de unutmam mesajını gönderirim. Nice mutlu yıllara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine canım yengem.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem, hep böyle güzel melekler doğsun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım yengem.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Doğum günün kutlu olsun biricik yengem. Nice mutlu yıllara.

Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Yaşa, Sev, Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun biricik yengem. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. https://www.guzelsozlerbunlar.com/yengeye-dogum-gunu-sozleri/

Yengeye Söylenecek En Güzel Doğum Günü Mesajları

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.
Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem. Mutlu yıllar.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar canım yengem.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik yengem.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana yapraktan sarma yaptım konacak tencerene

Bugün içinden geçirdiğin tüm güzel dileklerin gerçek olsun. Doğum günü pastandaki yanan mumların hayatını ışıl ışıl yapsın. Güzel yengem doğum günün kutlu olsun.

Hem içten hem dıştan tüm içtenliğimle doğum günün kutlarım. Yeni yaşın kutlu olsun yenge.

Sana doğum günüde tek bir gül vermek isterdim. Neden mi? Güzelim diye geçinen gül seni görünce güzelliğinden utansın diye. Yeni yaşın kutlu olsun yengem.

Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum yengem benim. Mumun icadının 1125. yıl dönümü kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun yengeciğim. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yeni yaşım olsun. Not bu mesaj iki kullanımlıktır seneye de aynısı geçerlidir.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum biricik yengem.

Dilerim o gülen yüzün hiçbir zaman üzülmez. Çünkü gülmek en çok sana yakışıyor. Canım yengem doğum günün kutlu olsun.

Canım yengeciğim hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzel ve mutlu geçsin. Nice mutlu yıllara.

Abimin biriciği doğum günün kutlu olsun. Allah’ım sizi hiç ayırmasın birlikte, huzurlu ve mutlu bir ömrünüz olsun. https://www.guzelsozlerbunlar.com

Yenge sana bir şey diyeceğim ama korkuyorum kızarsın diye, ya da beni abime söylersin diye eğer kızmayacaksan söylüyorum, bak kızma ama doğum günün kutlu olsun canım yengem. İyi ki doğdun, iyi ki benim yengemsin.

İyi ki doğdun yengeciğim iyi ki varsın ve iyi ki benim yengem olmuşsun.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Benim iyi kalpli güler yüzlü yengeciğimin doğum günü kutlu olsun. Nice mutlu yıllara inşallah.

Abim ne kadar çok şanslı değil mi yenge, çünkü senin gibi biriyle evlenmiş. Sen bu dünyada tanıdığın en iyi insandan çok daha iyi birisin. Sen her şeyin en güzeline layıksın. Doğum günün kutlu olsun yengem.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem, nice senelere.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Böyle zeki, çalışkan, akıllı, güzel, güldüğü zaman çevresine mutluluk veren bir kayının olduğu sürece senin doğum günün hep iyi geçer. Doğum günün kutlu olsun yengeciğim.

Senin gibi bir yengem olduğu için çok şanslıyım. Hem yengemsin, hem candan arkadaşım. İyi ki varsın yengeciğim doğum günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir