Dayıya Doğum Günü Sözleri

Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun bitanecik dayım.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara biricik dayım.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun canım dayım.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara bitanecik dayım.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan canım dayım iyi ki doğdun.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin bitanecik dayım.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun canım dayım.
Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

Doğum günün kutlu olsun biricik dayım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun biricik dayım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik dayım.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım dayım.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun canım dayım.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım dayım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında yeğenlerin doğum günün kutlu olsun.

Sana armağanlar vermek istedim. Ama hiç bir armağan yüreğinde olan güzellikleri anlatamayacağı için sana yüreğimi gönderdim. Mutlu yıllar Dayımmmmmm…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısısın. İyi ki doğdun.

Canım dayımmmm sen benim için çok önemli çok değerlisin. Doğum gününde olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Canım dayım doğum günün kutlu olsun…

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!

Umutlar, hayaller bugüne saklandı. Üflediğin mumlarla gün yüzüne çıktı sağlıklı mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun dayıcığım…

Günlerden …………………, şimdi geliyor yağmurun sesi, bir elimde telefon kutlamak istiyorum ben seni. İyi ki doğdun dayıcığım.

Dünyanın en delikanlı ve en iyi dayısı. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Bir ömür boyunca doğum günlerinde birlikte olmak ve bir yaş daha ihtiyarladığını görmek dileğiyle. Nice Yıllara Dayım…

Gülücükleri ve tatlılığı ile en sevdiğim dayım doğum günün kutlu olsun.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dayım!

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili dayım! Mutlu yıllar..

Hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzel ve mutlu geçsin. Nice Mutlu Yıllara Canım Dayım.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayı. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Yeni yaşını kutluyorum,eski yaşını şutluyorum en güzel dileklerime doğum gününü kutluyorum doğum günün kutlu olsun dayıcığım…

Canımdan bir parçasın sen dayım. Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Mutlu yıllar dayım İyi ki varsın iyi ki dayımsın.

Eski yaşına elveda diliyorum, yeni yaşını mutlulukla huzurla kutluyorum tatlı dayıcığım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dayım.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun canım dayım. Doğum Günün Kutlu Olsun!

Bol gülücüklü yılların olsun dayıcığım. İyi ki varsın hayatımızda .

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Pastanın etrafındakiler sana tüm kalbi ile bağlıdır dayıcığım. Seni en çok sevenler bugün burada doğum günün kutlu olsun.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayı. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Dayıcığım doğum günün kutlu olsun… Sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara ulaşmanı temenni ederim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun biricik dayım.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bir tanecik dayım. Doğum günün kutlu olsun…

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Nice güzel doğum günlerine..

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Dayım hayatın en güzel günlerini yeni yaşlarında geçirmeni dilerim. İnsanlara neşe huzur mutluluk dağıtan en güzel insan olmalısın.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur aklıma geldi:) Doğum günün kutlu olsun dayıların en tatlısı.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanecik dayım. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

Bak, dur ve dinle sözlerimi. Çok şanslıyım çünkü senin gibi bir dayım var. İyi ki dayımsın diyorum. Mutlu huzurlu yıllara dayıcığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir