Anneanneye Doğum Günü Sözleri

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara biricik anneannem.

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar bitanecik anneannem.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun biricik anneannem. Nice mutlu yıllara.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara canım anneannem.

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım anneannem.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara canım anneannem.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun biricik anneannem.

Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik anneannem, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

Senden bir parça olmak kadar güzel bir şey yok bu dünyada. Canım anneannem, doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğmuşsun ve iyi ki bizimlesin.

Yıldızların parladığı kara gecelerde dahi varlığı ile beni koruyan canım anneannem, doğum günün kutlu olsun. Mumlarını üflerken tuttuğun tüm dileklerinde bu yıl gerçek olsun inşallah.

Güler yüzüyle tüm insanların içini ısıtmayı başaran kıymetli anneannem, doğum günün kutlu olsun. Huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmeni temenni eder, sonsuza kadar yaşamanı isteriz.

Zorlu geçen hayatın boyunca umudunu kaybetmeyerek bizlere önemli dersler veren sevgili anneannem, doğum günün kutlu olsun.

Çok güzel bir kız yetiştirerek bana anne kazandıran bir tanecik anneannem, doğum günün kutlu olsun. Tüm arzuların bu yıl gerçek olsun.

Her zaman mutlu olmayı başararak imkansızlıkları zorlayan canım anneannem, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın!

Her ne kadar yanında olmak nasip olmasa da seni daima sevdiğimi sakın aklından çıkarma. Kıymetli anneannem, sen benim kalbimin en derin yerindesin.

Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederek yeni yaş gününü kutlarım. Canım anneannem, en kötü günün doğum günün gibi olsun umarım.

Annemin yokluğunu bana hiçbir zaman göstermeyen canım anneannem, doğum günün kutlu olsun. Umarım hiçbir zaman bir daha ayrı düşmeyiz.

Sağlıklı ve huzurlu bir yaşamı hak eden biricik anneannem, doğum günün kutlu olsun.

Hayatının sonuna kadar en güzel günleri yaşamanı diler, bir ömür boyu sağlıklı olmanı arzu ederek iyi ki doğdun diye bağırdığımı duymanı isterdim.

Bugün dünyaya gelen melek anneannem, melekliğinin ilk gününü tebrik ederim.

Sağlıksız günlerde dahi ümitli konuşmalarıyla bizlere ilham olan tatlılardan tatlı anneannem, doğum günün kutlu olsun.

Çok daha güzel ve huzurlu bir yaşamın olmasını arzu ederek yeni yaşını kutlarım. İyi ki senin gibi bir anneanneye sahibim.

Hayatımın en değerli kişilerinden birincisi olan canım anneannem, doğum günün kutlu olsun. Bugünden sonra hayatındaki tüm olumsuzlukların kalkması ve isteklerinin yerine gelmesini arzu ederim.

Doğum günü pastasının üstündeki mumları üflemeden önce benim içinde iyi dileklerde bulunacağından adım gibi eminim. İyi ki doğdun canım anneannem, sağlıklı bir yıl geçirmeni dilerim.

Her zaman önceliği bizlere veren biricik anneannem, doğum günün kutlu olsun. Seninle olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.

Bugünlere gelmemde büyük desteği olan kıymetli anneannem, doğum gününü kutlarım. Tüm güzelliklerle birlikte arzularının tamamı bu yıl gerçek olsun.

Güler yüzlü, kartal bakışlı ve sempatik anneannem, doğum gününü kutlu olsun. Çok daha sağlıklı olduğun günlerde buluşmak temennisiyle seni her şeyden çok seviyorum.

Gittiğin günden beri seni çok özlüyorum canım anneannem, doğum günün kutlu olsun. Yukarılardan bir yerde beni duyduğunu biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir